Hacked By DexmoD

Bütün dünya ne yaptiginizi görecek basin sizin elinizde olabilir.Bu herkesi engelleyeceginiz anlamina gelmez
ISREAL TERRORIST

Kurani Kerimde Nahil suresi 28. ayettinde : (O Kafirler), kendilerine zulmetmis kimseler olarak, meleklerin, canlarini aldiklari kimselerdir. O vakit onlar söyle diyerek teslim olurlar: "Biz, bir kötülükten dolayi yapmiyorduk." (Onlara): "Hayir, Allah sizin ne maksatla yaptiginizi elbette çok iyi bilendir."
Kurani Kerimde Tekvir suresi 9. ayettinde : Kiz çocugun hangi suçtan ötürü öldürüldügü kendisine soruldugu zaman.
Kurani Kerimde Bakara suresi 114. ayette : Allah'in mescitlerini, içlerinde Allah'in isminin anilmasindan meneden ve onlarin harap olmalarina çalisan kimselerden daha zalim kim olabilir! Iste bunlar, oralara korka korka girmekten baska birsey yapmazlar. Bunlara dünyada perisanlik, ahirette de büyük bir azap vardir.

Turkey Security by DexmoD Kahrol israil & Abd
Buzamana kadar islamiyet size ne yapti he Kendi kafirliginizin devamini saglamak için baris dini olan islami ve müslümanlari terorist gösterip çirkin iftiralar elinizden gelen her seyi yaptiniz. Ama günesi yok edemezsin gözlerini yummakla yok olmaz.Öbür tarafta açtinmi o gözleri çok geç olacak bir an önce gaflet uykusundan uyanin.

Bu yaptiklarinizin hesabini vermeyeceginizimi saniyorsunuz.
Korkaklar guruhu sizi : Osmanli yeniden sahneye çikiyor.Bu sefer hiçbir yere kaçamayacaksiniz saklanamayacaksiniz.1 sey müstesna o evlerinizin önüne diktiginiz agaç...Oda sizi kurtaramayacak
Filistin özgür olana kadar ölümler durana kadar devam edecegiz.
Müslümanlara özgürlük Filistine özgürlük